Koplietošanas Hostings Pret Speciālo Serveri

Ir vairākas priekšrocības un trūkumi gan dalītai mitināšanai, gan speciālajiem serveriem, un ir ļoti svarīgi, lai jūs saprastu atšķirības starp šiem diviem mitināšanas veidiem. Specializētie serveri piedāvā lielāku elastību nekā dalītā mitināšana, taču tie ir arī dārgāki. Īpašs serveris ļauj pielāgot vietnes konfigurāciju atbilstoši jūsu vajadzībām. Specializētie serveri sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu servera aparatūru un programmatūru, kā arī nodrošina lielāku joslas platumu un krātuves vietu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietnei ir nepieciešams vairāk RAM vai joslas platuma, jūs varēsit atrast pareizo mitināšanas risinājumu.

Specializēto serveru lietotāji var pielāgot savu vidi un jebkurā laikā veikt izmaiņas savā vietnē. Dalīta hostinga gadījumā jūsu vietne koplietos to pašu serveri ar citām vietnēm, kas negatīvi ietekmēs jūsu biznesu. Turpretim specializētie serveri sniedz jums pilnīgu kontroli pār serveri un ļaus jums vairāk kontrolēt tā piedāvātos resursus un funkcijas. Varat instalēt programmas, pievienot vairāk atmiņas un pielāgot savas vietnes saskarni atbilstoši savām īpašajām vajadzībām.

Papildus tam, ka specializētie serveri ir dārgāki, tie neļauj izmantot visus vienas iekārtas resursus. Izmantojot dalītu mitināšanu, jūsu vietne koplieto vienu un to pašu serveri ar daudzām citām vietnēm. Tādējādi jūsu vietne var ciest no lēna reakcijas laika un citām problēmām. Izmantojot specializētos serverus, varat izvēlēties precīzu servera veidu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Ja jūsu vietne ir maza un jums nav nepieciešams daudz resursu, dalītā mitināšana ir laba izvēle.

Neskatoties uz to, ka pārvaldītā mitināšana ir lētāka nekā specializētā mitināšana, tam ir daudz trūkumu. Piemēram, tai ir daudz ierobežojumu, kas padara to mazāk noderīgu uzņēmumiem, kuriem ir intensīva satiksme. Tādējādi, ja jūsu vietnei nav lielas piekļuves, jūs, visticamāk, nevarēsit to pilnībā izmantot. Turklāt dalītā mitināšana nav piemērota vietnēm ar lielu trafiku, padarot to par sliktu iespēju cilvēkiem, kuriem ir neliela pieredze tīmekļa izstrādē vai nav tās.

Papildus veiktspējai dalītā hostinga resursi ir ierobežoti. Serveris tiek koplietots ar citām vietnēm, un jūsu vietne piedzīvos negaidītus trafika pārrāvumus. Turklāt jums būs jādala joslas platums ar savu kaimiņu. Specializētajiem serveriem ir atbilstošs joslas platums, un tie ir atsaucīgāki. Varat arī izmantot neierobežotus resursus savai vietnei. Tas ir svarīgi, ja plānojat izmantot vairākus domēnus un mitināt vairākas vietnes. Koplietojamā domēna mitināšanas izmaksas ir augstākas nekā speciālā mitināšanas izmaksas.

Lai gan dalītā mitināšana piedāvā zemākas izmaksas, tas nav tik pielāgojams kā īpaša mitināšana. Cenu atšķirība starp abām opcijām ir vienāda, taču dalītā mitināšana parasti ir lētāka. Piemēram, īpašie serveri parasti atrodas datu centros, un tiem var piekļūt tikai jūsu tehniskā komanda. Turpretim īpašie serveri piedāvā lielāku drošību un atbalstu. Varat iegūt neierobežotu vietu diskā, taču jums būs jāmaksā par papildu joslas platumu un diska vietu.