Kā Izveidot Vietni

Kad runa ir par vietnes izveidi, ir vairākas dažādas lietas, ko varat darīt, lai tā izskatītos profesionāli. Varat nolīgt profesionālu tīmekļa dizaineri, lai izstrādātu savu vietni, vai arī varat uzzināt, kā izveidot vietni pats, izmantojot bezmaksas rīkus. Varat izmantot bezmaksas vietņu veidotāju tiešsaistē vai izveidot vietni bezsaistē, izmantojot darbvirsmas programmatūru vai vienkārša teksta redaktoru. Satura veidu, ko ievietojat savā vietnē, noteiks jūsu izvēlētais dizains.

Pareizā domēna vārda atrašana ir viens no pirmajiem soļiem, apgūstot tīmekļa vietnes izveidi. Jums ir jāpārliecinās, ka savai vietnei esat izvēlējies unikālu nosaukumu. Grūtākais vietnes izveides posms ir ideāla domēna nosaukuma atrašana. Lielākā daļa labo vārdu jau ir pieņemti, un jums jebkurā laikā var būt tikai viens no tiem. Tas nozīmē, ka jums ir jābūt radošam un jāmeklē jauns, neaizņemts domēna vārds.

Nākamais solis, lai uzzinātu, kā izveidot vietni, ir domēna nosaukuma izvēle. Šī ir galvenā procesa sastāvdaļa, jo vairumam labu domēna vārdu jau ir pieteicies kāds cits. Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu domēna vārds ir pieejams un ka to nav pārņēmis kāds cits. Ir arī svarīgi atcerēties, ka katrai vietnei ir tikai viens domēna nosaukums, tāpēc jums ir jāizvēlas unikāls, neaizmirstams un unikāls.

Pēc domēna nosaukuma izvēles jums ir jāizvēlas tīmekļa mitinātājs. Tīmekļa mitinātājs ir uzņēmums, kas serverī piedāvā vietu vietnēm. Izvēloties pareizo tīmekļa mitinātāju, varat izveidot skaistu vietni ar maksimālu ietekmi. Kad esat izvēlējies domēna nosaukumu, ir pienācis laiks izvēlēties domēna nosaukumu. Kad esat izvēlējies domēna nosaukumu, varat sākt veidot savu vietni.

Pēdējais solis, lai uzzinātu, kā izveidot vietni, ir domēna vārda izvēle. Kad esat izvēlējies domēna nosaukumu, jums ir jāizvēlas domēna nosaukums. Šī ir aizraujošākā tīmekļa vietnes izveides daļa, jo jums ir pilnīga brīvība izvēlēties nosaukumu. Tomēr ņemiet vērā, ka ir vairākas citas vietnes ar tādu pašu nosaukumu, tāpēc jums ir jābūt unikālam. Ir svarīgi būt unikālam un izvairīties no sava uzņēmuma nosaukuma ievietošanas tajā pašā kategorijā ar citas vietnes nosaukumu.

Satura pievienošana ir nākamais solis, lai uzzinātu, kā izveidot vietni. Vietnei ir jābūt sākumlapai, jo tā ir galvenā lapa, ko redz apmeklētāji. Ja vēlaties rādīt vairāk satura, apsveriet iespēju pievienot sānjoslu. Sānjosla būs labākā vieta logrīku pievienošanai. Kad esat izvēlējies motīvu, jums jāpievieno savas vietnes lapas. Kad esat tos pievienojis, varat sākt pievienot saturu.

Jūsu vietnes galvenajā lapā ir saturs un attēli. Tam vajadzētu būt arī sānjoslai, lai lietotāji varētu skatīt svarīgu saturu. Lapa Par ir svarīga vietnes sadaļa, un tai ir jābūt informatīvai. Tīmekļa vietne bez tās nav pilnīga. Jums ir jāpievieno emuārs, lai pārdotu savus produktus un pakalpojumus vai reklamētu savu zīmolu. Pārliecinieties, vai jums ir saziņas veidlapa, lai apmeklētāji varētu ar jums sazināties.

Emuārs ir informatīva vietne, kas ir rakstīta sarunvalodas stilā un tiek parādīta apgrieztā hronoloģiskā secībā. Tas parasti ir rakstīts sarunvalodas stilā un ir paredzēts lasīšanai kā tiešsaistes dienasgrāmata. Populāri emuāri ir TechCrunch, Pinch of Yum un The Huffington Post. Šīs vietnes ir visvieglāk izveidojamas, jo tās var izveidot, izmantojot tikai dažas
pogas klikšķi.

Emuārs ir populārs vietņu veids. Šī ir vienkārša vietne, kurā ir regulāras ziņas. Tās saturs parasti tiek rakstīts sarunvalodas tonī un tiek parādīts apgrieztā hronoloģiskā secībā. Emuāra izkārtojums ir pazīstams daudziem cilvēkiem, un to ir ļoti viegli izveidot. Tam nav nepieciešamas sarežģītas funkcijas vai inovatīvi dizaina elementi. Tas ir arī bezmaksas un ir ideāli piemērots iesācējiem. Ja jums nav daudz naudas, ko izmantot, emuārs varētu būt pareizais veids.